26.08.2018
VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas un valdes kopsēdē uzklausīs Kučinski par iespējamu informācijas izpaušanu Kļaviņa kriminālprocesā

Pirmdien, 27.augustā, plkst. 13:00, partijas VIENOTĪBA Saeimas frakcijā, klātesot VIENOTĪBAS valdes locekļiem, partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas politiķi uzklausīs Ministru prezidenta Māra Kučinska skaidrojumu saistībā ar iespējamu informācijas izpaušanu Saeimas deputāta Askolda Kļaviņa kriminālprocesā.

M.Kučinskis uz VIENOTĪBAS Saeimas frakciju aicināts pēc izskanējušām ziņām, ka Ministru prezidents varētu būt nesankcionēti izpaudis informāciju par kriminālprocesu, kas sākts pret Zaļo un zemnieku savienības frakcijas Saeimas deputātu Askoldu Kļaviņu.

VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Hosams Abu Meri iepriekš atzina - ja atbilst patiesībai medijos publicētā informācija, ka Ministru prezidents Māris Kučinskis varētu būt izpaudis partijas biedriem informāciju par kriminālprocesu pret Saeimas deputātu Askoldu Kļaviņu, tad VIENOTĪBA šādu rīcību uzskata par nepieņemamu tiesiskā valstī un Ministru prezidentam jāuzņemas politiskā atbildība par šo rīcību.

Partija VIENOTĪBA kopā ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopīgam startam 13.Saeimas vēlēšanām ir izveidojušas partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs un Ministru prezidenta amata kandidāts ir Krišjānis Kariņš.

Informāciju sagatavoja:
Sandris Sabajevs
partijas VIENOTĪBA/ partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel. nr. 22087726

Komentāri: