09.06.2018
Straujuma saņem starptautiskā foruma "Sievietes - līderes politikā" apbalvojumu

Saeimas deputāte, bijusī LR Ministru prezidente Laimdota Straujuma saņēmusi starptautiskā foruma “Sievietes – līderes politikā” apbalvojumu, kas piešķirts par apvāršņa paplašināšanu politikā, tajā pilnvērtīgi iesaistoties sievietēm.

Apbalvojums piešķirts ikgadējā “Sievietes - līderes politikā” forumā, kas notika Lietuvas galvaspilsētā Viļņā no 6. līdz 8. jūnijam. Foruma patronese bija Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite un tas tika rīkots sadarbībā ar Pasaules līderu sieviešu padomi.

Foruma ietvaros prestižo apbalvojumu saņēmusi arī bijusī Latvijas prezidente Vaira Vīķe-Freiberga un divas politiķes – bijušās premjerministres – no Gvinejas līča salu valsts Santome un Prinsipi.

Saeimas deputāte Laimdota Straujuma (partija VIENOTĪBA/partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA): “Mūsdienu pasaules attīstības pamatā ir inovācijas un tās rodas, apkopojot dažādas idejas. Sieviešu un vīriešu vadības stili atšķiras, tādējādi veidojot līdzsvarotu sinerģiju. Mēs zinām sievietes – pasaules mēroga politikas līderes, kurām ir bijusi neatsverama loma pasaules politikā, kā, piemēram, Madlēna Olbraita, Angela Merkele, arī Latvijas prezidente Vaira Vīķe Freiberga. Man ir liels gods saņemt šo apbalvojumu.”

Ikgadējais forums “Sievietes – līderes politikā” ir nozīmīgākais pasaules politikā pārstāvēto sieviešu samits, kas pulcē ap 400 dalībnieču, to vidū valstu un valdību vadītājas, ministres, parlamentārietes, pilsētu vadītājas. Forumā piedalās arī sievietes, kuras ir līderes akadēmiskajā un biznesa vidē, kā arī nevalstiskajā sektorā.

Uzziņai:
https://twitter.com/WPLGlobalForum/status/1004618672508407810
https://twitter.com/LV_Lithuania/status/1004634352599339009

Papildus informācijai:
Sandris Sabajevs
Partijas VIENOTĪBA/partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel.nr.: 22087726
E-pasts: sandris.sabajevs@vienotiba.lv

Komentāri: