11.07.2018
Par JAUNĀS VIENOTĪBAS vēlēšanu kampaņas vadītāju apstiprināta Inese Andersone

JAUNĀS VIENOTĪBAS valde par vēlēšanu kampaņas vadītāju ir apstiprinājusi Inesi Andersoni.

“JAUNĀS VIENOTĪBAS mērķis ir pārliecinoši startēt 13.Saeimas vēlēšanās, piedāvājot Latvijas iedzīvotājiem savu redzējumu mūsu valsts attīstībai. Esmu pārliecināts, ka Inese Andersone, kurai ir plaša uzņēmējdarbības pieredze un zināšanas par politisko procesu norisi, ir būtisks ieguvums JAUNĀS VIENOTĪBAS komandā,” uzsvēra Krišjānis Kariņš, JAUNĀS VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs.

"Esmu priecīgs redzēt jaunus spēkus mūsu komandā. Inese ir sevi pierādījusi Rīgas domes opozīcijā ar lielu enerģiju, cīnoties par rīdzinieku interesēm un aktualizējot “Saskaņas” neprofesionālo pilsētas vadību," norāda Arvils Ašeradens, JAUNĀS VIENOTĪBAS valdes loceklis.

"Es ticu, ka mums kopā izdosies sasniegt labu rezultātu. Mums ir profesionāla komanda, kurā ir gan kompetenti, gan jauni līderi, kas ir gatavi veikt nepieciešamos soļus jomās, kurās izmaiņas nav notikušas, kā, piemēram, tieslietu un veselības nozarēs. Pēc gada Rīgas domes opozīcijā, redzot “Saskaņas” vadības stilu, esmu pārliecināta, ka tas ir reāls apdraudējums Latvijai. Uzskatu, ka ikvienam ir jāiesaistās, lai noturētu mūsu valsts attīstību Eiropas virzienā," savu motivāciju pauž Inese Andersone, JAUNĀS VIENOTĪBAS kampaņas vadītāja.

Inese Andersone ir eksporta konsultāciju kompānijas “GatewayBaltic” dibinātāja. Viņa ir absolvējusi Stokholmas Ekonomikas Augstskolu Rīgā un ieguvusi maģistra grādu, studējot Zviedrijā. Kopš pērnā gada pašvaldības vēlēšanām Inese Andersone ir Rīgas domes deputāte.

Papildus informācijai:
Sandris Sabajevs
Partijas VIENOTĪBA/partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel.nr.: 22087726
E-pasts: sandris.sabajevs@vienotiba.lv

Komentāri: