10.11.2014
Vienotības Jaunatnes organizācijai jauna vadība
Foto: VJO

Sestdien, 8. novembrī, uz kārtējo kopsapulci sanāca politiskās partijas „VIENOTĪBA” Jaunatnes organizācija (VJO), pulcējot biedrus un atbalstītājus no visas Latvijas. Kopsapulcē tika ievēlēta VJO valde, priekšsēdētājs un ētikas komisija. 

Par VJO valdes priekšsēdētāju ievēlēts Krišjānis Bušs, kurš iepriekš darbojās kā VJO valdes loceklis. Kopā ar K.Bušu jaunajā valdē darbosies Linda Medene, Gatis Liepiņš, Edgars Ikstens, Monta Jegure, Baiba Jakobsone, Andris Ārgalis, Artjoms Uršuļskis un Elīna Pļaviņa. VJO ētikas komisijā ievēlēti Rebeka Kiršteina, Viktorija Anna Graudiņa un Artūrs Praškilēvičs.

Kopsapulce par 2015. gada prioritāti izvirzīja jauniešus reģionos – darbu ar partijas VIENOTĪBA pašvaldību pārstāvjiem, kā arī Saeimas frakciju un ministru kabineta locekļiem, lai visos Latvijas reģionos gan izglītībā, gan nodarbinātībā, gan citās jaunu cilvēku izaugsmei nozīmīgās jomās nodrošināšinātu vienlīdzīgas iespējas.

Kopsapulcē ar uzrunām piedalījās partijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Ministru prezidente Laimdota Straujuma, Konrāda Adenaura fonda Nacionālās programmas vadītājs Norbert Beckman-Dierkes un citi partijas VIENOTĪBA vadošie politiķi. Kā savā uzrunā norādīja līdzšinējā VJO priekšsēdētāja Linda Medene, „VJO ir kā muskatieri, plecu pie pleca viens otru atbalstot un augot, ikvienam iestājoties par visiem, un visiem par vienu – kopīgu vīziju par Latvijas attīstību un vērtībām, kuras pārstāv VIENOTĪBA.”

VJO tika dibināta 2011. gada 11. novembrī un šobrīd ir viena no lielākajām politiskajām jaunatnes organizācijām Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
VIENOTĪBAS Jaunatnes organizācija

Komentāri:
 
Organizācija Twitterī
Kopā atzīmējam Lāčplēša dienu. Paldies visiem tiem, kas aizstāvējuši, aizstāv un aizstāvēs mūsu valsti un brīvību!… https://t.co/8pxgLwujGf
11.11.2018
Viss skaidrs
04.10.2018
VJO pārstāvis @EdmundsJurevics piedalās Satori diskusijā: Jauns cilvēks politikā. Tiešraide pieejama šeit:… https://t.co/Y6r5jHSCfA
26.09.2018