11.11.2013
Vienotības Jaunatnes organizācijai ievēlēta jauna valde

Šo sestdien, 9. novembrī, uz ikgadējo kopsapulci sanāca Vienotības Jaunatnes organizācija (VJO), pulcējot VJO biedrus, vecbiedrus un atbalstītājus no visas Latvijas. Kopsapulcē tika ievēlēta VJO valde un valdes priekšsēdētājs, kā arī VJO Ētikas komisija. Tika diskutēts par jaunatnes politikas aktualitātēm, jauniešu lomu politikā un nākamajā gadā gaidāmajām vēlēšanām.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis pateicās jauniešiem par padarīto un deva padomus nākamajam gadam. Daudz labu vārdu par aktīvajiem jauniešiem teica Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, partijas ģenerālsekretārs Artis Kampars un Saeimas deputāts Edvards Smiltēns.

Par VJO valdes priekšsēdētāju atkārtoti tika ievēlēta Linda Medene, kura līdz ar to organizāciju vadīs jau otro gadu. Kopā ar L. Medeni jaunās VJO valdes sastāvu veidos un savu izturību, pacietību un spēku, organizējot VJO darbu pierādīs Andris Ārgalis, Krišjānis Bušs, Monta Jegure, Viktorija Graudiņa, Edgars Ikstens, Elīna Pļaviņa, Gatis Liepiņš un Kaspars Pauniņš.

VJO Ētikas komisijā ievēlēti: Alma Eihentāle, Ilze Štāle, Kaspars Rivars, Rūdolfs Packēvičs un Rebeka Kiršteina.

Kopsapulcē arī tika pieņemta rezolūcija, kurā kā nākamā gada prioritātes VJO izvirza izglītības kvalitāti, jaunatnes nodarbinātību un sabiedrības saliedētības veicināšanu. Rezolūcijā uzsvērts, ka izglītības sistēmu nepieciešams pilnveidot, jo tā ir viens no stūrakmeņiem, lai attīstītu uz zināšanām balstītu ekonomiku, kas nosaka valsts labklājību. Nepieciešamas pārmaiņas augstākās izglītības sistēmā – studiju programmas un tajās studējošo skaits jāplāno tā, lai atsevišķās profesijās neveidotos pārprodukcija un augstskolas nodrošinātu darba devējus ar nepieciešamajiem nozaru speciālistiem, tāpat jāvērš uzmanība uz profesionālās un neformālās izglītības novērtējumu un prestižu, un karjeras virzību jau pamatskolā.

VJO ir partijas VIENOTĪBA jaunatnes organizācija, kas tika dibināta 2011. gada 11. novembrī, kurā šobrīd darbojas ap 200 jauniešu no visas Latvijas.


Informāciju sagatavoja:
Dace Šļare
VJO koordinatore
dace.slare@vienotiba.lv

 

Komentāri:
 
Organizācija Twitterī
Kopā atzīmējam Lāčplēša dienu. Paldies visiem tiem, kas aizstāvējuši, aizstāv un aizstāvēs mūsu valsti un brīvību!… https://t.co/8pxgLwujGf
11.11.2018
Viss skaidrs
04.10.2018
VJO pārstāvis @EdmundsJurevics piedalās Satori diskusijā: Jauns cilvēks politikā. Tiešraide pieejama šeit:… https://t.co/Y6r5jHSCfA
26.09.2018