Par Rīgas nodaļu

Mēs esam partijas VIENOTĪBA Rīgas nodaļa, kura pulcē lielāko biedru skaitu partijas nodaļu vidū. Rīgas nodaļa dibināta 2011. gada 12. martā. Šobrīd nodaļā darbojas ap 900 biedri un vēl vairāk atbalstītāji.

Rīgas nodaļā izveidotas 10 darba grupas, kurās biedri un atbalstītāji aktīvi iesaistās, strādājot pie Rīgas pilsētai un sabiedrībai aktuāliem jautājumiem.

Partiju Vienotība Rīgas domē pārstāv 9 zinoši un aktīvi deputāti.

Ik dienu tiekamies ar rīdziniekiem, partijas biedriem un atbalstītājiem, taču paveiktā un stāstāmā mums ir daudz vairāk, kā satiekoties varam Jums pavēstīt. Šeit, mūsu mājas lapā, Jūs uzzināsiet par to, ko darām un ko esam paveikuši, kā gatavojamies 2017. gada pašvaldību vēlēšanām un kādu mēs vēlamies redzēt mūsu galvaspilsētu – Rīgu. Šeit partijas Rīgas domes deputāti dalīsies pārdomās par notiekošo Rīgā, par paveikto un jaunajām iecerēm.

Aicinām arī Tevi, rīdziniek, iesaistīties labākas un skaistākas Rīgas veidošanā, sūtot mums jautājumus un viedokļus šeit, kā arī uz mūsu e-pastu: rigasnodala@vienotiba.lv. Atbildes sniegsim uz tiem jautājumiem, kurus iesūtot būs norādīts vārds, uzvārds un kontaktinformācija.

Aptauja
Vai visās pirmsskolas izglītības iestādēs Rīgā ir nepieciešamas veikt pāreju uz apmācību tikai latviešu valodā?
Jā, ir nepieciešams (76%) Balsot
Nē, nav nepieciešams (22%) Balsot
Tas nav iespējams (3%) Balsot
Nav viedokļa (0%) Balsot