Mūsu cilvēki
Ilze Viņķele
12. Saeimas deputāte
CV

DZIMUSI
1971. gadā Rēzeknē

IZGLĪTĪBA
No 2009 Latvijas Universitāte, doktora studiju programma "Politikas zinātne", apakšprogramma "Publiskā pārvalde un administrācija" (specializācija sociālajā un veselības politikā)
2007 – 2009 Rīgas Stradiņa universitāte, maģistra grāds sabiedrības veselībā
1996 – 2001 Sociālā darba un sociālās pedagoģijas augstskola „Attīstība”, 2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajā darbā un sociālajā pedagoģijā

PROFESIONĀLĀ DARBĪBA
No 04.11.2014 12. Saeima, deputāte
22.01.2014 - 04.11.2014 
11. Saeima, deputāte
25.10.2011 - 22.01.2014
LR Labklājības ministre
03.11.2010
Politiskās partijas VIENOTĪBA frakcija, priekšsēdētāja vietniece
02.11.2010 - 03.11.2010 Politisko partiju apvienības VIENOTĪBA frakcija, deputāte
02.11.2010 10. Saeima, deputāte 
2008 LR Saeima, frakcijas „Pilsoniskā savienība”  vecākā konsultante
2006.11 - 2008.02 LR Finanšu ministrija, īpašu uzdevumu ministra ES fondu apguves lietās parlamentārā sekretāre
2003.06 – 2006.11 EP deputāta palīdze
2000.05 – 2002.11 LR Vides ministrija, ministra padomniece
1999.01 – 2000.05 Krīzes centrs ielu bērniem „Marsa gatve”, sociālā darbiniece
1993.03 – 1996.01 žurnāls „Sveiks un Vesels”, atbildīgā sekretāre, žurnāliste

HOBIJI
Lasīšana, vējadēlis, skriešana, sniegadēlis

MOTO
Esi drosmīgs! Uzņemies risku! Nekas nevar aizvietot pieredzi!

Sazināties
Jautājumi un atbildes
Iesūtīja: Edvins
Atbild: Ilze Viņķele
Paldies Jums par atbalstu!
Uzdod jautājumu
 
19
AUG
VIENOTĪBAS kongress (RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O6, Durbes iela 4, Rīga)