Mūsu cilvēki
Edvards Smiltēns
12. Saeimas deputāts, VIENOTĪBAS frakcijas priekšsēdētājas vietnieks, VIENOTĪBAS priekšsēdētāja vietnieks
CV

DZIMIS
1984. gadā

IZGLĪTĪBA
2006 - 2009 Latvijas Universitāte, Juridiskā fakultāte, profesionālais maģistra grāds tiesību zinātnē, jurista kvalifikācija
2003 - 2006 Latvijas Universitāte, Juridiskā fakultāte, sociālo zinātņu bakalaurs tiesību zinātnē
2000 - 2003 Rīgas franču licejs, franču valdodas profilkurss, vidējā izglītība
1990 - 2000 Rīgas franču licejs, pamata izglītība

PROFESIONĀLĀ DARBĪBA

No 04.06.2016 VIENOTĪBAS priekšsēdētāja Andra Piebalga vietnieks
08.12.2014 - 03.2016 
Latvijas Republikas Izglītības ministrijas parlamentārais sekretārs
No 04.11.2014
 Latvijas Republikas 12.Saeima, deputāts, politiskās partijas „VIENOTĪBA” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks
Darbs Saeimas komisijās:
- Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sekretārs
- Eiropas lietu komisijas deputāts
Deputātu grupas:
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Turcijas parlamentu priekšsēdētājs
01.11.2011 - 22.01.2014 Latvijas Republikas Zemkopības ministrija, LR Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs
17.10.2011 - 03.11.2014 Latvijas Republikas 11.Saeima, deputāts, politiskās partijas „VIENOTĪBA” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks
Darbs Saeimas komisijās:
- Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāts
- Eiropas lietu komisijas deputāts
Deputātu grupas:
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Japānas parlamentu priekšsēdētājs
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Turcijas parlamentu priekšsēdētājs
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Dienvidkorejas parlamentu priekšsēdētājs
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Singapūras parlamentu priekšsēdētājs
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Maķedonijas parlamentu priekšsēdētājs
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Melnkalnes parlamentu priekšsēdētājs
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Vācijas parlamentu priekšsēdētājs
No 06.03.2011 Politiskā partija „VIENOTĪBA”, valdes loceklis, partijas dibinātājs un tās biedrs
02.10.2010 - 17.10.2011 Latvijas Republikas 10.Saeima, deputāts, politisko partiju apvienības „VIENOTĪBA” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks
Darbs Saeimas komisijās:
- Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāts
- Eiropas lietu komisijas deputāts
Darbs Saeimas apakškomisijās:
- Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Dabas resursu apakškomisijas deputāts
- Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas deputāts
- Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisijas deputāts
- Nacionālās drošības komisijas Demogrāfijas politikas apakškomisijas deputāts
Deputātu grupas:
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Japānas parlamentu priekšsēdētājs;
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Turcijas parlamentu priekšsēdētājs;
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Dienvidkorejas parlamentu priekšsēdētājs;
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Singapūras parlamentu priekšsēdētājs;
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Maķedonijas parlamentu priekšsēdētājs;
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Melnkalnes parlamentu priekšsēdētājs;
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Rumānijas parlamentu priekšsēdētājs;
- Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Gruzijas parlamentu priekšsēdētāja vietnieks;
10.2007 - 10.2010 “Juridiskais birojs SMILTĒNS & GRĪNBERGS”, SIA, valdes loceklis
09.2010 - 10.2010 SIA „BALTI Group”, valdes loceklis
No 03.03.2008 Biedrība „Sabiedrība Citai Politikai un Tiesiskai Valstij” (šobrīd: „Sabiedrība Par Labām Pārmaiņām”), biedrs
06.09.2008 - 06.03.2011 Politiskā partija „Sabiedrība Citai Politikai”, valdes loceklis, partijas dibinātājs un tās biedrs
06.2007 - 07.2009 nodibinājums “EKO Fonds”, valdes loceklis
02.2006 - 03.2008 SIA „Reklāmas aģentūra BALTI”, izpilddirektors
02.2005 - 01.2006 SIA „Reklāmas aģentūra BALTI”, jurists
06.2002 - 09.2002 SIA „Lattelekom”, korporatīvās komunikāciju daļas, mārketinga attīstības nodaļas projekta vadītāja asistents

HOBIJI
Politika, ceļošana, mūzika, sports, foto

Sazināties

E-pasts: Edvards.Smiltens@saeima.lv
Tālr.: +371 272 00 272

Jaunākie raksti
12.09.2016
Latvijas iespēja būt moderniem un nenobīties no mūsdienīgiem risinājumiem!
Autors: Edvards Smiltēns Mēs tik daudz runājam par nepieciešamību pēc straujākas Latvijas ekonomikas izaugsmes, jo ar pašreizējiem tempiem mēs ES vidējo dzīves līmeni sasniegsim tikai pēc 10 gadiem. Mēs tik daudz runājam par modernām tehnoloģijām un...
Uzdod jautājumu
 
03
JŪN
Latvijas Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanas